O mnie / Współpraca


Kimkolwiek jesteś, WITAJ!, miło mi wielce, że statystyki mi podnosisz 😉

Jestem sobie pisarczyk i słuchaczyk mały, co w muzyce zakochał się małym, pięknym chłopięciem będąc, i w tej miłości trwa do dziś. Dzielił się nią z ludkami wieloma poprzez diabelski wynalazek zwany siecią tudzież Internetem, i chce dzielić się dalej. I dzieli się, choć łatwo nie jest. Ale w pisarczyku i słuchaczyku małym waleczne serce się kryje. Losu zakręty, mielizny życiowe, nieżyciowi ludzie wokół, nie zawrócą go z raz obranej drogi.  Gdziekolwiek będzie, sobą będzie się starał być, a to co usłyszy, postara się przekazać innym szczerze i jak najlepiej.

A tak bardziej po ludzku to – Lesław Dutkowski (dla obcokrajowców Les Dutkowski) – z urodzenia i wykształcenia dziennikarz, z natury swej wieczny poszukiwacz, wielbiciel muzyki, filmu, literatury i nietuzinkowych kobiet 😉 Buszuję całe życie w morzu dźwięków, słów, obrazów, stąd nazwa bloga – „Buszujący w morzu”. Odwiedź mnie, a postaram się, abyś uznał wizytę na BWM za ciekawą i chciał do mnie wracać 🙂 Poleć mnie innym, jeśli Ci się podobało 🙂

Jeśli odwiedzaliście Interię, Onet, WP, CGM, Nutę, Era Music Garden (obecnie T-Mobile Music), plus parę innych mediów internetowych, kartkowali „Muzę”, „Metal Hammer”, krakowski „City Magazine” (RIP), „Machinę”, „Teraz Rock”, i kilka innych tytułów, mogliście natrafić na moje nazwisko przy newsach, wywiadach, recenzjach, artykułach, biografiach. I mam nadzieję, że będziecie trafiać jeszcze długo. Chyba, że mi się głowa kompletnie wyjałowi z pomysłów, co – mocno wierzę – szybko nie nastąpi.

Blog Lesława Dutkowskiego nie ma ścigać się z tymi, którzy zarabiają pieniądze na pisaniu w sieci. Piszę o tym, co mnie interesuje, nie walczę o kliki. Pomagam tym, którym chcę pomagać. Najczęściej ambitnym, niezależnym, zdeterminowanym – muzykom, wydawcom, promotorom, organizatorom. Pieniędzy z tego nie mam, ale mam ich wdzięczność i dobre słowo, a ono „droższe piniędzy”, jak mawiał Kaźmirz Pawlak 🙂 Wierzę, że trafią do mnie ci, którzy lubią to, co ja i czują podobnie do mnie. Że będą chcieli czytać i komentować oraz polecać mnie innym 🙂 Konstruktywna krytyka zawsze mile widziana jest przeze mnie.

Jeszcze raz zapraszam serdecznie. Miłych odwiedzin i do zobaczenia ponownie 😉

Z poważaniem stukał w klawisze autor owej cybernetycznej publikacji,

Lesław Dutkowski

 


 

A teraz coś dla tych, którzy chcieliby skorzystać z mojego doświadczenia za pieniążki 😉

Poza studiami dziennikarskimi, jestem też absolwentem marketingu online i szeregu szkoleń związanych z social mediami (parę tematów tychże zamieszczam poniżej), promocją i PR online. W obecnym świecie z dominacją cyberprzestrzeni, to co robię określa się jako content design, content marketing. Ergo, tworzę przeróżne treści. Analizując kiedyś formy, jakie popełniłem, doszedłem do wniosku, że nie ma w nich tylko nekrologu, bo nawet ogłoszenia drobne są 😉 Mam za to już na koncie: newsy, wywiady, biografie, tłumaczenia (eng-pol, pol-eng), teksty SEO-friendly na przeróżne tematy (nierzadko z muzyką/pop kulturą niemające nic wspólnego), opisy produktowe, teksty promocyjne, piarowe, posty na social media, treści na stronę internetową. Jeśli potrzebujesz którejkolwiek z form za rozsądną cenę albo jakiegoś pakietu (np. bio, newsy promo, treści na stronę) to możemy się dogadać. Kontakt przez formularz. Jeśli tylko nie będę szlajał się poza Polską, zareaguję na pewno bardzo szybko 😉 Na pewno kosztuję więcej niż student albo ci, którzy piszą do agregatów za 5 zetów za 1000 znaków, więc jeśli masz propozycję tego typu, nie kontaktuj się 🙂 Nie zedrę z ciebie, ale też nie pozwolę na tak skandalicznie niską wycenę tego, co robię 🙂

 

Nie wystawiam faktur VAT.

 

 

Wybrane szkolenia, jakie ukończyłem:

 

Budżetowanie, projektowanie i realizacja kampanii na Facebooku

Komunikacja międzykulturowa w biznesie

Podstawy zarządzania projektami

Wstęp do negocjacji

Copywriting

Social media marketing

Kryzysy w social media

Komunikacja wewnętrzna

SEO – staż, interaktywny dom mediowy Traffic More (referencje)

Google AdWords – certyfikowane szkolenie, poziom 1

 

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: