Strona główna > Muzyka > Podwójna porcja soku pomarańczowego

Podwójna porcja soku pomarańczowego

Orange The Juice Messiah Is Back

 

„Wojna totalna” przeczytana. Za naprawdę wkrótce na BWM impresje z biografią Vadera związane. Dzięki niej przypomniało mi się parę faktów z przeszłości. Dziś, z parodniowym poślizgiem, informacja, która cieszy mnie szczególnie. Bo chyba zauważyliście już, że mam pewną słabość do zespołu Orange The Juice, prawda? 😉

Od Daniela przyleciało na skrzynkę info o nowych wydawnictwach Orange The Juice. Mając w poważaniu, że wujcio Gugiel wkurzy się na mnie za duplicate content, zamieszczam z leciutkim retuszem to, com otrzymał. Enjoy! A w info stoi, że:

„Grupa Orange The Juice na 6 września planuje premierę dwóch wydawnictw. Pierwszym będzie długo oczekiwany drugi krążek zespołu zatytułowany »The Messiah Is Back«. Drugim zarejestrowany i wydany w formie live CD oraz DVD koncert, który miał miejsce w warszawskim Teatrze Rozmaitości.

Grupa Orange The Juice zakończyła wieloetapowy proces rejestracji drugiego krążka zatytułowanego »The Messiah Is Back«. Zespół postanowił wydać krążek własnym sumptem również w ściśle limitowanej, specjalnej edycji. W sali kina »Wrzos« w Stalowej Woli, podczas trwającej sześć dni sesji zarejestrowano podstawową sekcję instrumentalną: gitary – elektryczną i basową, kontrabas, instrumenty klawiszowe oraz perkusję. Po raz pierwszy muzycy zespołu zdecydowali się zarejestrować wszystkie instrumenty na żywo. Za nagranie tej podstawowej części albumu oraz finalny mastering odpowiadał Piotr »Falko« Rychlec, muzyk formacji Zakopowe. Miksem albumu zajął się Marcin A. Steczkowski odpowiadający w grupie za instrumenty klawiszowe i dęte. Na krążku pojawi się szereg gości. Zespół zaprosił do współpracy m.in. Chór Chłopięcy Cantus ze Stalowej Woli, Erwina Żebro z grupy Piersi oraz finalistkę »The Voice Of Poland«, Idę Zalewską. Gościem specjalnym jest młody utalentowany polski jazzman: Maciej Obara znany ze współpracy chociażby z Tomaszem Stańko. Oprawę graficzną całości krążka przygotowało gdańskie TOFU Studio.

 

The_Drug_Of_Choice_CD_DVD

 

W tym samym czasie na rynku pojawi się jeszcze jedno wydawnictwo sygnowane nazwą Orange The Juice, zatytułowane »The Drug Of Choice«. Będzie to koncert grupy zarejestrowany w warszawskim Teatrze Rozmaitości, w formie CD oraz DVD. Wydawcą jest warszawska oficyna For Tune, specjalizująca się we współczesnej muzyce improwizowanej i jazzowej. Autorem zdjęcia na okładce jest fotograf Andrzej »Fetish« Frankowski, laureat m.in. konkursu »Fotoerotica« organizowanego przez miesięcznik Playboy”.

 

Dla zaostrzenia apetytu wysłuchajcie/obejrzyjcie sobie promujący płytę numer oraz trailer DVD. Jak mówili przed laty prowadzący pewien tak zwany talk show, naprawdę warto!

 

 

 

 

 

 

 

Reklamy
Kategorie:Muzyka Tagi:
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: