Strona główna > Muzyka, People > Poimprezuj z Abradabem

Poimprezuj z Abradabem

abradab trasa koncertowa

Sekcja koncerty rozrasta się niczym dług publiczny RP 😉 Dzięki uprzejmości Sławka Pakosa mogę się z Wami podzielić na BWM rozpiską trasy koncertowej legendy polskiego hip-hopu, Abradaba. Poniżej zaś krótka wiadomość od artysty i jego menedżmentu.


W najbliższy piątek, 4 października rusza obejmująca 27 występów trasa Abradaba, zatytułowana „10.000 kilo!”. „Nazwaliśmy ją tak dlatego, że mniej więcej tyle kilometrów przemierzymy, żeby dotrzeć do swoich fanów” – mówi Marcin Marten.

Tym razem artysta postanowił odwiedzić mniejsze miejscowości i kluby, często omijane przy okazji regularnych tras. „Chcieliśmy pojawić się tam, gdzie bywamy rzadziej, zagrać w miejscach, w których jest bliski kontakt z ludźmi”.

W tych klubach, na mniejszych scenach nie zmieściłby się cały zespół towarzyszący na koncertach zarówno Abradabowi, jak i reaktywowanemu niedawno Kalibrowi 44, więc tym razem wokalista występować będzie z Jarozem, swoim stałym DJ-em. Taka forma koncertu otwiera nowe możliwości: „To nie tylko koncert, to impreza z MC, kilka godzin muzyki z gramofonów plus dużo rapowania na żywo. Będzie można sobie poimprezować”.

Zapraszam w imieniu Abradaba i jego menedżmentu! Pojawicie się?

abradab jaroz

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: