Strona główna > Muzyka > From Afar skrytykuje społeczeństwo

From Afar skrytykuje społeczeństwo

From Afar band

Zanim przejdę do wsłuchiwania się w Wovokę, celem późniejszego podzielenia się z Wami wrażeniami z obcowania z tą muzyką, jeszcze jedno uaktualnienie BWM. Dzięki Michałowi z Fantom Media pojawia się news o tym, co słychać w obozie zespołu From Afar.

Przypominam, że From Afar gościł już na blogu z okazji premiery płyty „The Abyss Gazes Into You”. Co działo się potem? Grania sporo było, ale też roszada w składzie, która na jakiś czas unieruchomiła podkarpacką załogę. Jak pisze Michał w info, kapela jest już w komplecie i zabiera się do pracy: „Do składu dołączył perkusista Marcin Grzesik zastępując Michała Chruściela. Zespół powrócił do pracy nad nowym materiałem i jeszcze w tym roku chciałby ponownie wkroczyć na scenę”.

A oto słowo od samego zespołu: „Tworzenie nowego materiału zajęło nam sporo czasu. Odbiło się to na naszej aktywności koncertowej, ale dziś jesteśmy już pewni, że było warto. »The Abyss Gazes Into You« zamknęła pewien dość długi etap. Otrzymała bardzo dobre recenzje, byliśmy niesamowicie przyjmowani na koncertach, dostaliśmy od naszych fanów wsparcie, które utwierdziło nas w przekonaniu, że idziemy w dobrym kierunku. Zrobimy wszystko, aby płyta, nad którą pracujemy wielkim krokiem naprzód. Część numerów z pewnością zaprezentujemy już na najbliższych koncertach”.

Dalej w komentarzu Michała czytamy: „Z informacji uzyskanych od członków zespołu wynika, że materiał w warstwie lirycznej będzie krytyką upadającego społeczeństwa przedstawioną w charakterystyczny dla From Afar sposób, bez unikania własnej odpowiedzialności za opisywane sytuacje czy zjawiska i na tyle plastycznie, aby słuchacz mógł interpretować go na swój sposób i odnieść do własnego życia”.

Album „The Abyss Gazes Into You” można zamówić na tej stronie, zaś klip do promującego go kawałka „Jacob’s Ladder”, do obejrzenia poniżej.

 

Reklamy
Kategorie:Muzyka Tagi: ,
  1. kiszunia
    03/10/2013 o 3:29 pm

    kocham was chłopaki ♥ 😀

  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: