Strona główna > Film, Literatura, Muzyka > Ogłoszenia infernalne & zapowiedzi

Ogłoszenia infernalne & zapowiedzi

I jeszcze krótki powrót, by zapowiedzieć parę pozycji. Co milsze, wszystkie płyty, których w najbliższym czasie będę słuchał i o których skrobnę słów parę. To wydawnictwa polskie!

Wprawdzie było ostatnio trochę czasu na wspominki płytowe rodzime i zagraniczne, ale dotyczyły one idoli z lat szczenięcych (m.in. pięć pierwszych płyt Dokken! George Lych wyglądał co prawda koszmarnie, jak i cała reszta, ale wymiatał niesamowicie, co mu zresztą do dziś zostało; „Kill All Control” to naprawdę kawał porządnej muzy), a także tych, których z przyczyn wywiadowczych słuchać mi wpadało.

 

 

 

Przy okazji, w dziale Publikacje/Wywiady serwisu Muzyka.onet.pl, a także na stronie Asymmetry Festival, znajdziecie zapisy rozmów, które przeprowadziłem między innymi z Astronautalisem, Willem Brooksem vel MC Dälekiem, Attilą Csiharem z Mayhem (co za genialny facet). Wkrótce pojawią się zapisy pogawędek z Johnem z Agalloch oraz Peterem z Vader. Ich celem jest oczywiście promocja Asymmetry, przy którym współpracuję drugi rok z rzędu i na który zapraszam w imieniu organizatorów.

 

 

But I digress, jak często pisze Lemmy w swojej autobiografii 😉 W czasie bardzo bliskim przez odtwarzacz przetoczą się: Schizma (Piotr, dzięki raz jeszcze i zazdroszczę wyjazdu na Rush do Berlina), Kirk, Braty z Rakemna, From Afar, Half Light, ponownie Blade Loki. Żeby post nie był taki golusieńki, dodaję kilka klipów artystów w treści wymienionych. O koncercie Slasha (świetnym) nie będę się rozpisywał, bo już może relacji było. Filmy Oscarowe zdawkowo oceniłem na Fejsie („Życie Pi” mi jeszcze zostało do obejrzenia), podobnież inne, które dane mi było ostatnio obejrzeć. „Clockwork Angels” wciąż czytam i jest to książka naprawdę fajna. Fantasy na podstawie tekstów Neila Pearta, ciekawe doświadczenie literackie 😉

Bądźcie czujni i cierpliwi. Wiem, że dawno nic nie zamieszczałem, ale postaram się, aby przynajmniej dwa razy w miesiącu o czymś Wam donieść.

 

 

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: