Strona główna > Muzyka, People > Sonia – utalentowana i ładna 17-latka

Sonia – utalentowana i ładna 17-latka

sonia kopeć

 

I jeszcze newsik przedświąteczny od dość dawna nieobecnej na łamach BWM wytwórni Falami. Musi szef podróżował gdzieś grając lub nowych talentów szukając 😉 I znalazł!

Komunikat wytwórni głosi: „Nowa gwiazda z Mysłowic ma 17 lat i wszelkie predyspozycje, by odnieść wielki sukces”. Zwie się to dziewczę ładne Sonia Kopeć. W 2011 roku założyła zespół Holly Blue & Soundpetersburg. Jego muzykiem jest również Emil Blant (znany m.in. z The Marians i Gutierez). Grupa kończy prace nad płytą, którą wyda Falami. Premiera ma nastąpić po wakacjach.

Sonia nie tylko wygląda, lecz również ładnie śpiewa i posiada umiejętność pisania jeszcze ładniejszych piosenek. Dowodem na to numer „Tic-Tac Sound”, do którego powstał klip osadzony pod postem. Falami donosi – i to kolejna wspaniała wieść – że kawałek to pierwszy singel promujący kompilację „Sealesia 2”„prezentującą najciekawszych artystów z Województwa Śląskiego, którzy w roku 2011 stworzyli, nagrali, wydali swoje nowe piosenki i płyty (premiera 12 maja na Sealesia Festival w Sosnowcu)”. Część pierwsza składanki była znakomita, nie wątpię, że druga będzie na jeszcze wyższym poziomie.

I jeszcze od Falami: „Na Sealesia Festival zespół Holly Blue & Soundpetersburg zaprezentuje się w nowym składzie koncertowym, złożonym m.in. z muzyków grup 52UM, ARRM i Searching For Calm. […] Z przyjemnością oznajmiamy również, że hipiersoniK, nowy zespół nagrywający dla Falami, już 11 maja zagra w Sosnowcu, jako support przed Trickym, nie wymagającym rekomendacji gwiazdorem trip-hopu. Szczegóły w najbliższych dniach. Już dziś zapraszamy na www.hipiersonik.net.

A dla tych, którym spodobał się kawałek „Tic-Tac Sound” link do strony Holly Blue & Soundpetersburg.

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: