Strona główna > Muzyka, People > Idźcie do Pudła na ostatnią imprezę!

Idźcie do Pudła na ostatnią imprezę!

igor-boxx-last-party_cover

Szybki newsik od dobrze znanej czytelnikom BWM Isound Labels. Informacja traktuje o artyście, o którym już kiedyś na łamach blogu było, Igora Pudło alias Igora Boxxa, połowy słynnego duetu Skalpel. Chodzi o nowy album wrocławskiego twórcy.

 

igor_boxx_1_by_bartosz_hołoszkiewicz

 

Info jest długie, więc zaprezentuję najważniejsze fragmenty. A są one następujące: Igor przygotował nową płytę, która nosi tytuł „Last Party In Breslau”. Ukaże się 30 stycznia. Są na niej znamienici goście ze sceny alternatywnej: Basia Wrońska (Ballady Romanse, Pustki), Marcin Cichy (Skalpel), Agim Dzeljilji z Oszibarack i Magierski (Whitehouse). Tytuł odnosi się do zaprezentowanej przez Igora dźwiękowej wizji „nowoczesnej, roztańczonej metropolii”. Czas na cytat z artysty:

„Po wojnie moje miasto zremiksowano i przemianowano na Wrocław. Część dawnej zabudowy zrekonstruowano, większość dzielnic powstała jednak od nowa, a pozostałości dawnych czasów łączono z tym, co świeże i nowoczesne. Podobny zamysł towarzyszył nowemu wydawnictwu. Tak się składa, że znaczna część moich przyjaciół to wrocławscy muzycy, didżeje, producenci, i właśnie ich zaprosiłem do współpracy. Po pełnym mroku i niepokoju krążku »Breslau« powstała różnorodna stylistycznie współczesna muzyka klubowa”.

A teraz klon fragmentu newsa Isound Labels: „»Last Party In Breslau« choć powiązane z poprzednim krążkiem, stanowi autonomiczną całość i zawiera kilka utworów premierowych. Wśród nich warto zwrócić uwagę na »Release Party« zaśpiewany przez ulubioną wokalistkę Igora – Basię Wrońską znaną z grup Pustki oraz Ballady i Romanse. Nowością na płycie jest tez utwór »Borscht« inspirowany, jak przyznaje Igor, twórczością szwajcarskiej grupy Yello. Z kolei »Evorevo Party« – to debiut fonograficzny jego nowego projektu z Magierskim z Whitehouse Records, własnie o nazwie EVOREVO. Pozostałe dwa remiksy Magierskiego to konsekwencja współpracy producenta z muzykiem Skalpela podczas wspólnych koncertów z materiałem z »Breslau«. Wśród ważnych postaci wrocławskiej sceny zaproszonych na płytę, nie mogło zabraknąć Agima Dzeljilji z Oszibarack”.

I znowu cytat z Igora: „»Panzer« to pamiątka mojego wspólnego występu z zespołem Oszibarack na zeszłorocznym festiwalu Selector pod nazwą Dog Trot and The Mashroom Band. Są też na płycie dwa remixy Agima, a wszystko to jest pewnego rodzaju zapowiedzią działalności nowego zespołu, który założyłem z Agimem”.

 

Lista utworów:

1. Echo Of The Red Planet – Igor Boxx & Marcin Cichy feat. Nuno
2. Alarm – Agim Dżeljilji Remix
3. Release Party – Igor Boxx feat. Basia Wrońska
4. Russian Percussion – Elektronz Remix
5. Street Fighting – Spaso Remix
6. Last Party in Breslau – Przaśnik Remix
7. Alarm – Magierski Remix
8. Borscht – Igor Boxx
9. Pancer – Dog Trot and The Mashroom Band
10. Evorevo Party – Evorevo
11. 1945 – LA Remix
12. Downfall – Magierski Remix
13. Tank – Agim Dżeljilji Remix

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: