Strona główna > Muzyka, People > Zapowiedź wyklarowania

Zapowiedź wyklarowania

Podobno tłumaczą się winni. W tym poście jeszcze się z niczego nie tłumaczę, zrobię to w następnym, na spokojnie, jak mi stan zwiększonego poddenerwowania minie.

Zrobił się nieoczekiwany smród wokół jednego wywiadu, który tak naprawdę nie miał żyć osobnym życiem, lecz być częścią dużo większej całości. Wic polega na tym, że ktoś bez mojej wiedzy /  zgody / rady postanowił, że wie najlepiej, jak to ma wyglądać i puścił w cyberprzestrzeń rozmowę moją z pewną śpiewającą panią, która miała odwagę, jaja i wystarczający dystans do siebie oraz poczucie humoru, aby odpowiedzieć na pytania, na które kilka innych metalowych pań odpowiedzi odmówiło, bo sięgały – dosłownie – poniżej pasa. Skutek jest taki, że dziewczynie dostaje się w komentarzach, a silne rykoszety trafiają również i we mnie.

Mleko się rozlało, z powrotem do butelki się nie naleje, więc i tak zarówno jors truli, jak i pani, która odpowiedzi mi udzielała możemy być pewni, że mniejszy lub większy smród będzie się za nami ciągnął i jakiś forowy rycerz razy będzie nam rozdawał bezlitośnie. Taki lajf. Ale, że zawsze staram się w tym, co robię kierować rzetelnością, niebawem dostaniecie ode mnie w prezencie tekst właściwy, który światła dziennego do tej pory, niestety, nie ujrzał, a ujrzeć powinien. A temu, przez którego nie ujrzał, odpowiadam zdaniem z pewnego kawału sprzed lat o drwalach i chlebie, w którym kluczową sprawą było pokazywanie palców – mamy tylko jeden 🙂 Mógłbym też pewnego skrótu z piosenki Voivod użyć, ale już nie będę się wyżywał 🙂 Będzie sporo czytania i parę fajnych fotek zamieszczę 😉

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: