Strona główna > Muzyka > Krótka mroczna fabuła o odrzuconej dziewczynce

Krótka mroczna fabuła o odrzuconej dziewczynce

Ruszyły zdjęcia do pierwszego klipu jednej z najważniejszych formacji w polskim ciężkim, mrocznym graniu – Blindead. W związku z promocją ostatniego albumu trójmiejskiej kapeli „Affliction XXIX II MXMVI” twórca oprawy wizualnej-filmu towarzyszącego koncertom Blindead, Roman Przylipiak realizuje wyjątkowy teledysk. Rozwija w nim jeden z motywów ze wspomnianego filmowego obrazu opowiadającego o autystycznej dziewczynce odrzuconej przez rodziców.

Z zaplanowanych pięciu dni zdjęciowych zrealizowano dwa. W tym m.in. sceny w specjalnie na potrzeby planu zaaranżowanym mrocznym szpitalu ze snu bohaterki filmu. Twórców czekają jeszcze zdjęcia w plenerze, m.in. nad morzem. W klipie występuje m.in. znany chociażby z filmów „Komornik” i „Podróż Niny” Paweł Iwanicki.

Twórcą teledysku jest Roman Przylipiak, który ma już na swoim koncie kilka wideoklipów, w tym „Lucky In Hell” zespołu Black River. Za swoją kreację w nim Magdalena Cielecka dostała najważniejszą polską nagrodę w dziedzinie teledysków Yach 2010. Wcześniejsze prace Przylipiaka również były nominowane do tych nagród. Jak zapowiada reżyser, pierwszy klip w karierze Blindead nie będzie klasycznym teledyskiem, to raczej mroczna wizja, krótka fabularna forma będąca przenośnią całej historii zawartej w albumie „Affliction XXIX II MXMVI”.

Premiera planowana jest na połowę maja.

Za przesłanie informacji  podziękowania składam Havocowi. Thx Pal!

Advertisements
Kategorie:Muzyka Tags:
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d bloggers like this: