Strona główna > Muzyka > Blog Omnio.pl, Rahim w podróży

Blog Omnio.pl, Rahim w podróży

Najlepszy sklep internetowy w Polsce oferujący ciężką muzę, czyli Omnio.pl, doczekał się bloga. Można go znaleźć pod tym adresem. Arek Młyniec, szef przedsięwzięcia, jak również prezes Foreshadow Music ;), zamieszcza tam w tempie ekspresowym informacje dotyczące promocji (obecnie choćby o m.in. DVD Metalliki), wyprzedaży, najciekawszych zapowiedzi. Pomysł godny odnotowania, a to nie wszystko, co Omnio.pl ma do zaproponowania w zakresie promocji swojej oferty i możliwie najszybszego kontaktu z obecnymi i przyszłymi klientami. Kolejne racjonalizatorskie pomysły zostaną ujawnione wkrótce. Katalog Omnio.pl rozrasta się systematycznie, więc bloga oraz stronę sklepu warto regularnie odwiedzać i buszować po niej.

Kolejne informacje o swojej działalności nadesłał również Rahim. Niestrudzony promotor wartościowego rodzimego hip-hopu, żywa legenda tego gatunku w Polsce, tym razem informuje o tym, że rozpoczyna nagrania pierwszej solowej płyty. Oto pełna informacja:

Rahim wszedł do studia

Rok 2010 w MaxFloRec ma być jeszcze bardziej pracowity od poprzedniego. Staramy rozwijać się na wszelkich płaszczyznach, ale bez wątpienia wydarzeniem pierwszego kwartału nowego roku będzie wydanie pierwszego solowego albumu Rahima.

Album „Podróże po amplitudzie” to efekt kilkuletnich przemyśleń i kilkutygodniowej pracy twórczej z długopisem i kartką. Od kilku dni trwają intensywne wieczorno-nocne sesje nagraniowe, których efekt usłyszycie na przełomie lutego i marca. Zainteresowanych szczegółami przebiegu prac zapraszamy na stronę http://www.straho.com, na której znajdziecie dziennik opisujący kolejne dni realizacji albumu. Tam również będą systematycznie ujawniane szczegóły dotyczące producentów, gości a także inspiracji i anegdot związanych z nagrywaniem tej płyty. Miłego czytania!

Zamykając poprzedni, bardzo udany dla nas rok, dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do sukcesu akcji Max Flo X-Mas, która w tym roku odbywała się równolegle w Mikołowie, Łodzi, Rybniku, Gliwicach, Tychach i Bytomiu. Przede wszystkim serdeczne „żółwiki” dla uczestników zbiórki karmy i akcesoriów dla zwierzaków ze schronisk, których sytuacja zimą jest najcięższa. Wasza hojność przerosła możliwości naszych środków lokomocji, a także oczekiwania opiekunów schronisk, którzy robili na nasz widok wielkie oczy. Dzięki także dla uczestników warsztatów dla dzieciaków. Mamy nadzieje, że zasialiśmy w Was „hip-hopowe ziarno”. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z wydarzeń 22 i 23 grudnia na naszym kanale filmowym.

Reklamy
Kategorie:Muzyka Tagi: ,
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: