Po sporej przerwie spowodowanej chorobami i wyjazdem, powracam na krótko przed świętami. Moje własne refleksje na temat muzyki i filmów pojawią się zapewne jakoś w trakcie świąt. Dziś po raz kolejny wspieram dobrych znajomych, którzy niestrudzenie promują ciekawe wydarzenia – jedno stricte muzyczne, drugie muzyczno-charytatywne.

Robert Szymański (Sexbomba) donosi, że pod koniec lutego dowodzona przez niego załoga zagra w Łodzi koncert jako support punkowej legendy Anti-Nowhere League. Impreza odbędzie się 27 lutego 2010 (sobota) w klubie Dekompresja ul. Limanowskiego 200, o godz.19:00. Bilety w cenie: 48 zł (przedsprzedaż) i 55 zł (w dniu koncertu). Wystpią:

Anti-Nowhere League – legenda drugiej fali punk rocka z Tunbridge Wells (Wlk. Brytania). Ich utwór „So What” wszedł na stałe do repertuaru Metalliki, a wokalista Animal został zaproszony, aby zaśpiewać wraz z nimi na stadionie Wembley w Londynie. Ich pierwszy album „We Are The League” z 1982 roku należy do kanonu punk rocka.

Peter And The Test Tube Babies– kolejna klasyczna formacja punk rockowa z Peaceheaven (Wlk.Brytania).

Sex Bomba -rock’n’roll punk z Legionowa.

Nowy Świat – punk’77 z Warszawy.

Ciekawą informację nadesłał również Rahim (MaxFloRec). Poniżej przytaczam w całości. Kolejnego postu z mojej strony można się spodziewać wkrótce i mam nadzieję, że tak długich przerw jak ostatnio już nie będzie.

Oto info od Rahima:

23 grudnia 2008 nasza ekipa zabawiła się w św. Mikołaja i sprawiła trochę radości dzieciakom oraz bezpańskim zwierzakom. Oczywiście w tym roku nie zamierzamy postąpić inaczej. Co więcej, tegoroczna edycja MaxFloXmas zwiększa siłę siłę rażenie, zarówno pod względem miast, jak i liczby zaangażowanych.

Rok temu mikołaje z MaxFlo odwiedziły bytomską Kronikę, gdzie przeprowadziły mini warsztaty dla polsko-czeczeńskiej grupy dzieciaków i finalnie wręczyły im świąteczne prezenty. Następnie udały się dokonać zakupów karmy, aby przekazać ją katowickiemu schronisku dla zwierząt.

W związku z progresem naszej wytwórni w tym roku może być jedynie lepiej. Nasza akcja startuje już dziś, a kończy się w środę i angażuje kilkunastu naszych artystów oraz co najważniejsze…. Was samych! 🙂

Oto plan naszej akcji:

21.12 / Tychy /godz 16.00 > odbędą się warsztaty dj-skie, które poprowadzi DJ Mahu w tyskiej świetlicy młodzieżowej (ul. Wyszyńskiego 1)

22.12 / Gliwice / godz 16.00 > zbiórka karmy oraz wszelkich zbędnych przedmiotów (koce, kołdry, poduszki, etc) dla zwierząt ze schroniska, którą poprowadzi Esko, Szadka i Di.N.O w gliwickim klubie Gramofon (ul. Średnia 12)

22.12 / Mikołów / godz 17.00 > zbiórka karmy oraz wszelkich zbędnych przedmiotów (koce, kołdry, poduszki, etc) dla zwierząt ze schroniska, którą poprowadzi Rahim, Majkel i Minix w mikołowskim klubie Fraktal (ul. Karola Miarki 15)

22.12 / Rybnik / godz 17.00 > zbiórka karmy oraz wszelkich zbędnych przedmiotów (koce, kołdry, poduszki, etc.) dla zwierząt ze schroniska, którą poprowadzi GrubSon, Ania i Aga w rybnickim klubie Kulturalnym (na rynku koło Sphinxa)

22.12 / Łódź / godz 17.00 > zbiórka karmy oraz wszelkich zbędnych przedmiotów (koce, kołdry, poduszki, etc) dla zwierząt ze schroniska, którą poprowadzi Matek z NTK w jednym z łódzkich lokali (ul. Kościuszki 53/13)

23.12 / Bytom / godz 10.00 > warsztaty beatboxowe, które poprowadzi Minix w bytomskiej Kronice (ul. Rynek 26)

23.12 / Łódź / godz 14.00 > warsztaty beatboxowe, które poprowadzi Zorak3000 w łódzkim domu dziecka

Oczywiście powstanie fotorelacja z całej akcji, którą opublikujemy jeszcze w tym roku. Zapraszamy do uczestnictwa.

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: